вівторок, 6 жовтня 2015 р.

Кращі додатки для редагування фото

Додаток PhotoWonder - справжній скарб колірних ефектів, різних стікерів і рамок для фотографій. Також за допомогою PhotoWonder можна створити колажі з двох і більше знімків.

Чорно-біла фотографія

Негатив (лат. negativus — негативний) — фотографічний знімок, в якому ступінь затемнення деталей зображення є прямо пропорційною яскравості деталей.

кращі фотокамери



Краща захищена фотокамера

Серед випущених у 2014 році компактних фотоапаратів із захищеним корпусом виділяються дві моделі. 

Кращий фотограф року

У цьому році кращим фотографом року визнали італійця Tommaso Ausili

Арт фотография (художественная) | Фото

ЭкстравертWAIKIKI***

фотошоп

 Photoshop ([əˈdəubɪ ˈfəutəʃɔp] , Едоубі Фотошоп) — графічний редактор, розроблений і поширюваний фірмою Adobe Systems. Цей продукт є лідером ринку в області комерційних засобів редагування растрових зображень, і найвідомішим продуктом фірми Adobe. Часто цю програму називають просто Photoshop (Фотошоп).

вівторок, 29 вересня 2015 р.

Головна

Кращі фотографії з усього світу за версією журналу Twisted Sifter 

Фото:
Наш світ прекрасний, а фотографи з усього світу не втомлюються нагадувати нам про це. Відомий журнал Twisted Sifter, підвів підсумки першої половини 2013 року і вибрав найкращі фотографії. 

Історія створення

Одного разу Фабрицій змішав кухонну сіль з розчином азотнокислого срібла й одержав молочно-білий осад, що чорнів від сонячного світла. Фабриціус досліджував це явище, й у своїй книзі про метали, виданій 1756 року, повідомив, що за допомогою лінзи одержав зображення на поверхні осаду, відомого тепер під назвою хлористого срібла, і що зображення це ставало чорним або сірим залежно від тривалості освітлення його сонячними променями. Це був перший дослід в історії фотографії. 1727 року лікар з Галлі Йоган Шульц робив у сонячний день досліди з розчином азотнокислого срібла й крейдою, суміш яких він освітлював у скляній посудині. Коли посудину виставляли на сонячне світло, поверхня суміші одразу чорніла. При струшуванні розчин знову ставав білим. За допомогою шматочків паперу Шульц одержував на поверхні рідини силуети, за допомогою збовтування знищував їх й одержував нові візерунки. Ці оригінальні досліди здавалися йому тільки забавою, і минуло ще сто років, перш ніж помічену ним властивість хлористого срібла здогадалися використати при виготовленні фотографічних пластин.